X
تبليغات

تصویر ثابت

منبع بهترین مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید
loading...
YourAds Here YourAds Here

منبع بهترین مقالات طراحی اپلیکیشن اندروید

بازدید : 8
شنبه 15 آذر 1399 زمان : 21:22


همان طور که میدانیم گوگل پلی یک کدام طراحي اپليكيشن اندرويد از دکان های قانونی برنامه گوگل و او‌لین مرجع دانلود نرم افزار های اندرویدی برای یوزرها هست.

نرم افزار گوگل پلی دارنده بخش های مختلفی است که یکی بخش های آن، فهرست لبریز دانلودترین برنامه های اندروید هست. با مراجعه بدین بخش می‌توانید دوستداشتنی ترین و لبریز دانلودترین نرم افزار ها را در سراسر عالم شناسایی نمایید.

ما در‌این نوشته‌ی‌علمی از رایانمهر شمارا با ۱۰ نرم‌افزار مالامال دانلود و دوستداشتنی در سراسر عالم آشنا خوا هیم کرد.

اعتنا داشته باشید که در‌این نوشته ی علمی از برنامه‌های گوگل مانند «خدمت‌های گوگل پلی» (۱۰ میلیارد دانلود) «جیمیل» (۵.۷ میلیارد دانلود)، «گوگل مپس» (۵.۹ میلیارد دانلود)، «یوتیوب» (۱۰ میلیارد دانلود) و… به‌عامل اینکه به‌شکل پیش‌فرض روی نسبتاً مجموع دستگاه‌های اندرویدی نصب می باشند، دیده‌پوشی می کنیم.

واتساپ (Whatsapp)
واتساپ، یکی دوستداشتنی ترین پیام رسان هایی میباشد که مرتبه ابتدا بیشترین دانلود را در گوگل پلی به خویش تخصیص داده میباشد. این پیام رسان با وجود آن که هنوز در هم اکنون تکامل بوده و در آمریکا ایالات متحده یوزرها متعددی ندارد، تعداد متعددی مخاطب را به خویش جذب کرده و یکی‌از پیام‌رسان‌های فوری پرطرفدار عالم شناخته شده‌است. واتساپ از سال ۲۰۱۴ در مالکیت فیسبوک قرارگرفته میباشد. این اپ جایگزین قابل قبولی برای مسنجر فیسبوک میباشد.

اپ واتساپ
تعداد دانلود: ۵.۸۷۵ میلیارد

پیوند دانلود: Whatsapp

نرم افزار فیسبوک (Facebook)
شاید با دیدن اسم فیسبوک در مرتبه دوم مقداری تعجب فرمائید. به تصور خیلی از ما، با وارد شدن شبکه های مردمی تازه، فیسبوک کنار رفته و دیگر طرفدارانی برای خویش ندارد. ولی می‌بینیم که با وجود شبکه‌های‌اجتماعی بسیار، شاهد رویش چشمگیر این کانال‌ی اجتماعی به مدیر برند زاکربرگ هستیم. سوای شک و تردید می‌قدرت فیسبوک را یکی‌از شایسته ترین کانال‌های اجتماعی معرفی کرد که برای دانلود و به کارگیری‌ی یوزرها در گوگل پلی دردسترس قراردارد.

شاید این پست هم برایتان دیدنی باشد : تلفن فی مابین الملل - دفتر مجازی
تعداد دانلود: ۵.۴۷۸ میلیارد

لینک و پیوند دانلود: Facebook

اینستاگرام (Instagram)
این ایام کمتر کسی را می شناسید که اسم اینستاگرام را نشنیده باشد. کانال اجتماعی اینستاگرام با مقداری تفاوت از دیگر شبکه‌های‌اجتماعی به بازار آمد. طولی نکشید که اینستاگرام منزلت خویش را پیداکرد و طرفدار متعددی به خویش جلب کرد. دیدنی میباشد بدانید که اینستاگرام نیز یکی از دیگر از اپلیکیشن های ذیل حیث فیسبوک هست. در کشور ایران یوزرها متعددی از نرم‌افزار اینستاگرام به کارگیری می نمایند. قابل ذکر میباشد که پرورش مطلوب برنامه اینستاگرام، آن را به یک بازار اینترنتی پرطرفدار برای فروش و تبلیغ تبدیل نموده است.

بازدید : 6
پنجشنبه 13 آذر 1399 زمان : 9:03


برخی از اشخاص تارنما ها را به انگیزه گستردگی طراحي اپليكيشن اندرويد وسعت محتوایی که میتوان درآنها گذاشت بیشتر می پسندند البته شاید ذکرپاره ای از تفاوت های میان نرم افزار و وبسایت خالی از لطف نباشد.

می دانیم که سایت معمولا به نرم افزار کاربردی گفته می شود که در وب بارگزاری می گردد و فعالیت آن نشر یک خبر یا این که توضیح در باب خدماتی خاص میباشد

البته نرم‌افزار تلفن همراه طرحی کاربردی میباشد که بروی موبایل های هوشمند نصب می‌شود در واقع یک ماهیت فیزیکی بر روی دستگاه ساخت و ساز میکند و مهمتر اینکه میتوان تجهیزات آن را بصورت آقلاین و فارغ از نیاز به وب مراعات کرد.

بایستی بدانیم که رسالت و وظیفه این دو باهم تفاوت دارااست که چنانچه غیر از این باشد پباده سازی برنامه دیگر کاری بیهوده میباشد.

تارنما ها در واقع ویترین و نمایشی از کارو ماهر می‌باشند که ما انجام می‌دهیم. البته درطراحی نرم افزار به عنوان مثال برای نهاد های تجاری کارایی گردیده که استفاده کننده را جذب کرده تا داده ها تکمیلی حضوری به وی داده خواهد شد.

تفاوت دیگر اینست که در وب سایت ها یوزرها می توانند کل چیزهایی را که در فضای مجازی ارائه شده‌است مشاهده کرده و از آن استعمال کنند ولی راجع‌به برنامه میبایست یک فولدر بر روی سیستم بارگزاری خواهد شد تا بتوانیم آن را مشاهده کییم. توضیح کاملتر آنکه برای مشاهده سایتها ما مطلقا نیاز به وب داریم اما در باب نرم افزار میتوان یک پوشه اطلاعاتی را به طور آفلاین به سیستم بخشید و ابن یعنی اینکه مخاطب نیز قادر است بصورت آفلاین به بعضا مطالب دسترسی داشته باشد.

وجه تمایز دیگر سایز دستگاهی میباشد که می‌خواهیم یک برنامه یا این که وبسایت را با آن گشوده کنیم.

وبسایت معمولا برای گشوده شدن بروی دستگاه PC با دستکم ۱۵ اینچ سایز پباده سازی می‌شود میباشد .

این در حالیست که در پباده سازی یک اپ اجرا شدن بروی کلیه نوع سایز از ۳ اینچ تا ۱۰ اینچ را مد نظرقرار میدهند.

این تفاوت ها در پباده سازی سبب تفاوت در پباده سازی و قرار دادن المان ها شده‌است.

از جمله در وب سایت میتوان یک جدول را بطور بدون نقص اکران اعطا کرد در حالیکه ممکن میباشد برای اکران دادن به عبارتی جدول در برنامه بدون چاره باشیم گرافیک و پباده سازی آن را تغییر تحول دهیم.

مورد ها اختلاف دیگری نیز وجود دارا هستند که در نوشته‌علمی های بعدی به تفصیل درخصوص آن سخن خوا هیم کرد.

بازدید : 4
چهارشنبه 12 آذر 1399 زمان : 23:30


برای ایجاد اپ ماهر شما می طراحي اپليكيشن اندرويد بایست چند استاندارد ها را رعایت فرمایید. استاندارد هایی که به شما یاری می نماید درصد برد اپلیکشن شما یک سری برابر وضعیت معمولی گردد. به همین خواسته ما قصد داریم در پی مواقعی را که بایستی برای استاندارد سازی نرم افزار خویش رعایت نمائید؛ شرح دهیم.

سرعت لودینگ اپلیکیشنتان را بالا ببرید
همانگونه که میدانید؛ وقتی که برنامه شما استارت به اجرا می نماید؛ می بایست چند پوشه را برای استارت فعالیت خویش بارگیری نماید. این قضیه سبب نماید شدن سرعت لودینگ اَپ شما می گردد که راه حل ی آن کاهش پوشه ها برای بارگیری میباشد. شاید ندانید اما سرعت اجرای اَپ برای یوزرها از اهمیت بالایی شامل است. به همین برهان بایستی تا آن جا که میگردد سرعت آغاز به عمل اپلیکیشنتان را ارتقاء دهید.

از سرور کارکشته به کارگیری نمایید
شاید خیلی ها برای اَپ های جدید ایجاد گردیده ی خویش از هاست به کارگیری نمایند. ولی می بایست بیان کرد که به کار گیری از یک سرور کار کشته سبب ساز می‌شود سرعت گشوده شدن برنامه شما بسیار بالا برود. همینطور پشتیبانی یک سرور توانا از برنامه شما، یاری می نماید تا اَپ آیتم نظرتان بسیار جاری عمل نماید و سرعت بالایی در اجرای فرمان العمل ها داشته باشد.

استعمال از سایز فونت مطلوب
بهتر میباشد تا آن جا که می‌توانید از فونت های عظیم و بولد در برنامه خویش استعمال نکنید. سایز نا مطلوب فونت و به کارگیری از فونت های بیشتراز حد گسترده دیده خواننده را اذیت می نماید و سبب ساز می‌گردد تا آن‌ها به‌سرعت اطراف اپ شمارا سوراخ نمایند.

ساخت و ساز رابط کاربری سهل وآسان و ماهر
در ساخت و ساز نرم افزار ماهر بایستی توجه داشته باشید که استفاده کننده در اَپ شما شم راحتی نماید. به همین خواسته می بایست تا مکان ممکن اخذ داده ها از استفاده کننده را نادر نمائید. مثلا از آن‌ها گونه های داده ها غیر ضروری مانند کد پستی و یا این که نشانی دفتر را نخواهید و برای دریافت کردن داده ها حیاتی از آنان، بهتر میباشد از Validation ها به کار گیری فرمائید. این فعالیت سبب ساز میگردد سوای کوچکترین اشتباه داده ها آیتم نظرتان را اخذ فرمایید.

به کار گیری ی مطلوب از تصاویر
برای مورد ها مهمی که می‌خواهید به کاربرانتان نشان دهید؛ احتیاجی به استعمال از اِفکت های به هم ریخته و پیچیده وجود ندارد. شایسته ترین روشی که میتوانید با آن مطالب اصلی خویش را اکران دهید به کارگیری از تصاویر میباشد. یوزرها دیدن تصاویر را به قرائت متن ترجیح میدهند. پس بهتر میباشد شما نیز از این مجال به کار گیری نمائید و مطالب اصلی خویش را به شایسته ترین صورت اکران دهید.

بازدید : 9
سه شنبه 11 آذر 1399 زمان : 21:15


مرحله 1: معماری داده ها
به ذکر بی آلایش، معماری داده ها طراحي اپليكيشن اندرويد (یا این که IA) گزینش می ‌نماید که برای به حداکثر رساندن قابلیت و امکان دسترسی و سهولت استعمال، چه‌طور مجموع محتوا بایستی سازماندهی خواهد شد. درواقع مسافرت مخاطب را مدنظر قرار می­دهد، مسیری که کاربرها برای انجام اقدامات متبوع خویش در نرم‌افزار طی می­نمایند.

درین مرحله میباشد که شما تصمیم می ‌گیرید علاوه­ بر امکان و همت کلی برنامه، چه خصوصیت‌ هایی را برای یاری به یوزرها در‌این مسافرت به فعالیت ببرید. همینطور تصمیم می ‌گیرید که به چه شکل این داده ها را ارائه داده و سازماندهی نمایید.

معمولا مراحل IA با تایپ کردن فهرستی از خصوصیت‌های متبوع و یک‌سری طرح اول از طرز اکران و مکان هر همت در برنامه مقدمه می ‌گردد. در فیض این مرحله به جریان‌ و سفری که مخاطب پشت رمز می­گذارد می­رسیم که تحت عنوان بلوک ‌های تولید کننده وایرفریم کار می ‌نمایند.

مرحله 2: وایرفریمینگ برنامه
یک وایرفریم که با نام طرح کلی یا این که بلوپرینت هم شناخته می­خواهد شد (طنز کردم درواقع کسی از این نام ­‌ها به کار گیری نمی ‌­نماید) یک راهنمای تصویری میباشد که اسکلت یک نرم‌افزار را نشان داده و ایده‌­ ای کلی از “ظواهر و حس” نرم‌افزار پباده سازی گردیده میدهد.

با وجود یک وایرفریم، شما به سادگی می­توانید معنا موردنظرتان را به مجموعه تولید کننده توضیح داده و از به عبارتی نخست انتظاراتی منطقی را انتخاب فرمائید.

وایرفریمینگ سبب ساز بهبود جابه‌­جایی نابسامان و درهم و برهم فی مابین فرایند گوناگون پباده سازی می ­‌خواهد شد. تزکیه ایده‌­ها از یک اسکیس بسیار راحت ‌خیس از ویرایش کدها میباشد! وایرفریم‌­های خوب برای امداد به راه و روش ‌اندازی موثرتر و اصولی­‌خیس برنامه شما حیاتی میباشند.

مرحله 3: مثال نخستین با قابلیت و امکان کلیک کردن
درحال حاضر که تعدادی شیت پباده سازی گردیده دارید، اکنون وقت آن میباشد که با InVision آشنا گردید، ابزاری ضروری برای باکس ‌ابزار طراحان. این یک راهنما برای InVision وجود ندارد، البته به کار گیری از آن به قدری راحت میباشد که نیازی به موعظه ندارد. تنها صفحه های را در آن آپلود کرده و آن ‌ها را به هم لینک و پیوند فرمائید.

آن‌گاه InVision را روی تلفن همراه دانلود کرده و مثال اول خویش را تست نمائید. عالی وجود ندارد؟ نرم‌افزار شما درین مرحله هیچ کاربردی ندارد، البته همین کافی میباشد.

شما هنوز هم میتوانید روی نصیب­‌های گوناگون آن کلیک کرده تا برخی از نقص ‌های ظاهری آن را شناسایی نمایید. سپس تغییرات ما یحتاج را روی وایرفریم تولید فرمائید و مجدد آن را تست نمائید.

این پروسه را تا وقتی تکرار نمایید که از سود راضی گردیده باشید و آن‌گاه فراهم‌­ اید تا عکس‌ های زیبایی بسازید.

بازدید : 16
يکشنبه 9 آذر 1399 زمان : 9:21


او‌لین و مهم ترین مزیت این نوع تبلیغات بالا بردن اعتبار مارک شما به وسیله یوزرها حقیقی وواقعی‌ست. در واقع عموم شما‌را تبلیغ می‌نمایند. مزیت بعدی هزینه‌ی نادر آن در مقابل دیگر نحوه‌هاست طراحي اپليكيشن اندرويد و سو‌مین مزیت ارتقا نصب‌های ارگانیک میباشد یعنی ممکن میباشد یک استفاده کننده به محض شنیدن نام نرم افزار شما آن را نصب نکند البته اسم آن را به خیال و خاطر می‌سپارد و هنگام مراجعه به اپلیکیشن استورها میان آیتم‌ها اسم برنامه شما‌را گزینش می‌نمایند و همین استدلال سبب ساز بالا رفتن نصب و مرتبه شما در نرم‌افزار استورها می‌گردد.

معایب تبلیغات دهن به دهن (WOM)
از معایب این شیوه غیر قابل در اختیار گرفتن و تحلیل بودن آن میباشد. به عنوان مثال یک‌سری پیام منفی از همت شما در کانال‌های اجتماعی پخش گردیده و شما قدرتمند به اعمال در اختیار گرفتن روی هیچکدام نیستید و فاجعه وقتی صورت می دهد که قابلیت و امکان به اشتراک‌گذاری تجربه ناخوشایند در بین یوزرها یکسری برابر بیشتر از اشتراک‌گذاری تجربه‌ی خوش‌آیند میباشد. همینطور این تبلیغات غیرقابل چک‌ست زیرا تبادل تجربه‌ی به کارگیری از سرویس در بین مکالمات روزانه واقعه می‌ افتد و اندازه‌گیری آن شدنی وجود ندارد.

نشانی اینترنتی مارکتینگ در بازاریابی اپ
نشانی اینترنتی مارکتینگ

به طور تقریبً همه برندها و کسب‌وکارها از استراتژی آدرس اینترنتی مارکتینگ به کارگیری می‌نمایند. اکثر اوقات عموم، آدرس اینترنتی‌های خویش را از روش گوشی گشوده می‌نمایند. تکنیک‌های تقسیم‌بندی، فردی‌سازی و اتوماسیون، نشانی اینترنتی مارکتینگ را به یکی‌از ابزارهای قادر برای بازاریابی نرم افزار تبدیل نموده است. آدرس اینترنتی مارکتینگ توانمند به جواب‌گویی هدف ها متعدد بازاریابی مثل ارسال محتوای اثر گذار، ارتقاء یوزرها نو، برقراری تعامل با یوزرها فعلی و فعال کردن یوزرها دیرین میباشد. این استراتژی به‌خصوص برای کاربرانی که امکان Push Notification نرم افزار را غیرفعال کرده‌اند، بسیار مؤثر میباشد.

کمپین‌های ایمیلی مورداستفاده برای نرم‌افزار مارکتینگ بایستی پیش از راه اندازی نرم افزار مقدمه گردد و به‌شکل مداوم ادامه داشته باشد تا شایسته ترین سود نتیجه ها خواهد شد.

بازدید : 15
شنبه 8 آذر 1399 زمان : 14:46


پباده سازی برنامه بازی در شرایطی که چه هزینه بر و زمان بر میباشد، البته درامد خیر دارااست. به این دلیل‌که بخشی از مدل معاش دیجیتالی ایرانیان را صرف برنامه های بازی و سرگرمی میشود. به خصوص در مترو و صف اتوبوس و قطار و . . . پس، یک نرم‌افزار بازی خوب، یک رسانه خیلی خوب برای شما و کسب درامد در بلند دوران میباشد. در حالتی‌که این اپلیکیشن، مرحله ای با گرافیک عالی و خلق کننده باشد، شرکت ها تبلیغاتی را روانه شما می نماید! شک وتردید نکنید! «آمیرزا»، مشتی مثال خروار میباشد . . .


(۱۲ نرم افزار مذهبی دوست داستنی در برنامه استورهای کشور‌ایران برای کسب ایده)

یک زمینه جالب! پباده سازی اپیلیکیشن مذهبی! خطا نکنید! برنامه اذان گو یا این که اپلیکیشن آیت الکرسی یا این که نرم افزار مفاتیج الجنان یا این که نرم افزار نهج البلاغه یا این که قرآن به قریه ها لهجه (با صوت و تعبیر)، مثل نرم‌افزار فلان بازی یا این که فلان وب سایت یا این که فلان مجموعه وجود ندارد که بعد از مدتی، با دکمه remove مواجه گردد! کاربری که پیرو این سیرتکامل محتوای مذهبی میباشد، مدام نیاز دارااست به خصوص در روزها خاص. پس، حضور شما در اکوسیستم پباده سازی نرم افزار مذهبی، میتواند شمارا مطمئن نماید که با کاربرانی مشتاق به نصب برنامه در بلند برهه زمانی، روبرو می‌باشید. اپلیکیشن هایی در بازار مذهبی داریم که بیش تر از ۱ میلیون نصب فعال دارا‌هستند. کلی هم سرویس ها جانبی در دست یوزرها این برنامه ها قرار میدهند. خرید شارژ و مشورت و . . . پس این بازار دیده نشده با حریف معدود را از دست ندهیم!
نرم‌افزار تریپ ادوایزر بیش از ۱۵۰ میلیون نصب فعال در گوگل پلی را تثبیت نموده است.

( برنامه تریپ ادوایزر بیش از ۱۵۰ میلیون نصب فعال در گوگل پلی را تثبیت نموده است. هجدهمین اپ لبریز دانلود در دسته هجرت در اپل استور میباشد. ایده های عالی از این برنامه ، دوستداشتنی مشتاقان پباده سازی اپلیکیشن توریسم میباشد)

آن چه طراحان برنامه بایستی بدانند

(بیش تر از ۱۰ میلیون نصب فعال برای اپلیکیشن پباده سازی جامه fashion studio. راهکاری های دیدنی پباده سازی مد برای عاشقان چی بپوشم امشب! مثال اهل ایران آن را بسازید)

بازدید : 5
پنجشنبه 6 آذر 1399 زمان : 16:00


مزایای نرم‌افزار برای کسب طراحي اپليكيشن اندرويد و امور بسیار زیاد میباشد و آن را در مطلبی دیگر چک کرده‌ایم. درین نصیب به‌شکل خلاصه در زمینه ی آن سخن میکنیم.

ارتقاء فروش: زمانی که کسب و فعالیت شما برنامه داشته باشد، خودبه‌خویش در میان اشخاص دست به دست می‌گردد و فروش‌تان هم بیشتر گردد.
به‌روز رسانی: مشتریان شما می توانند در هر لحظه، بروزرسانی‌های شمارا ببینند و از شما خرید نمایند. تولید ها جدیدی که به لیست فروش‌تان اضافه می کنید را مشاهده می‌نمایند و در صورتی‌که خوششان بیاید، آن را میخرند.
تصور برندتان ارتقاء می یابد: هنگامی که برای کسب و عمل خودتان اپ بسازید، اشخاص رغبت بیشتری به مارک شما نشان میدهند و مشتری‌های مدرن بیشتری به کسب و کارتان جذب خواهند شد.
دیگر نیازی به سرازیر شد و پاش برای تبلیغات نخواهید داشت: دیگر نیازی به چاپ کاتالوگ و غیره نخواهید داشت. یوزرها‌تان کل دسته‌بندی‌های مرتبط با تولیدها دکان‌تان را با یکسری کلیک بی آلایش از موبایل‌شان می بینند.
از رقبایتان جلو می‌زنید: یکی‌از مهمترین مزایای ساخت و ساز اپ برای کسب و کارتان این میباشد که در شرایطی‌که رقبایی داشته باشید که مثل شما برنامه نداشته باشند، شما شل‌خیس میتوانید خودتان را نشان دهید و یوزرها بیشتری هم خواهید داشت.
می‌اقتدار برنامه بوستان 724 را نمونۀ بارز و بسیار برنده پباده سازی برنامه سوپرمارکت اسم پیروزی. عکس‌های ذیل، مرتبط با همین برنامه میباشد.

چه امکاناتی برای تولید نرم‌افزار سوپرمارکت آنلاین برای کسب و کارتان مطلوب میباشد؟
امکاناتی که برای ساخت‌و‌ساز نرم افزار سوپرمارکت آنلاین می بایست مدنظر داشته باشید را در پی لیست میکنیم:

قابلیت و امکان تثبیت تولیدها را در نرم‌افزار خویش خواهید داشت.
می توانید تا تعدادی متاع را تعریف و تمجید و تولید نمائید.
می توانید در اپ‌تان تخفیفات گوناگون را اضافه نمائید.
قابلیت و امکان پرداخت آنلاین را می توانید برای خویش اضافه نمائید.
نام نویسی یوزرها به‌راحتی انجام می شود.
سبد خرید و گزارشات خرید را می توانید در برنامه کسب و کارتان داشته باشید.
به‌راحتی میتوانید از موجودی انبارتان باخبر گردید.
میتوانید قابلیت مقایسه محصول ها را به نرم‌افزار‌تان اضافه نمایید.
قابلیت و امکان فیلترگذاری و جستجوی محصول ها برای شما مهیا میشود.
و خیلی از تجهیزات دیگری که هر اپلیکیشنی می بایست داشته باشد.
هزینه ساخت‌و‌ساز نرم‌افزار یکی مهمترین مواقعی میباشد که دغدغۀ همۀ صاحبان کسب و عمل میباشد. می توانید در قسمت مشاورۀ تخصصی وب سایت باشگاه اپ، هر سوالی که دارید را بپرسید

بازدید : 5
چهارشنبه 5 آذر 1399 زمان : 7:11


با دقت به اینکه دستگاه های هوشمند طراحي اپليكيشن اندرويد مانند گوشی و تبلت روزمره در حالا پیشرفت میباشند داشتن نرم‌افزار هم برای هر وبسایت ضروری میباشد. در کنار پرورش سایت های وردپرسی و بهتر شدن سیستم مدیر محتوای آن تقاضای تبدیل وردپرس به اپ پروسه رو به بالا داشته و مدیران سایت‌ها خواستار نشر نرم افزار سایت خویش می باشند.

تبدیل وردپرس به نرم افزار
با تبدیل وردپرس به نرم‌افزار شما میتوانید تجربه کاربری و تعامل بیشتری را در چنگ مخاطبانتان قرار دهید. با داشتن اپ گوشی ، یوزرها حاذق خواهند بود سریع خیس به مواقعی همانند مغازه آنلاین ، سایتی که در آن عضو می باشند دسترسی پیدا نمایند.

از سایر خصوصیت های برنامه وردپرسی می شود به کوشش قدرتمند، امنیت ، آسانی ، دارنده دسترسی سهل وآسان و آپ تو دیت رسانی اتومات اشاره نمود. یعنی شما صرفا موردنیاز میباشد محتوای جدیدتان را روی اینترنت‌وب سایت وردپرس منتشر فرمایید تا بطور اتومات آن مقاله در نرم‌افزار منتشر خواهد شد. براین اساس نیازی وجود ندارد مجددا به عبارتی مطلبتان را به‌طور غیر وابسته در نرم افزار آپلود نمایید. همینطور، شما میتوانید هرگاه مقاله جدیدی را در اینترنت‌وبسایت‌تان منتشر کردید، با ارسال نوتیفیکیشن مخاطبان خویش را آگاه سازید.

این اپ وردپرسی بر روی پلتفرم‌های اساسی گوشی یعنی اندروید و iOS فعالیت می‌نماید.

خصوصیت متمایزی که پلاگین وردپرس در اپتو دارااست، این میباشد که ظواهر و رمانتیک حقیقی خیس نسبت به اینترنت ویو وبسایت شمارا به اکران می گذارد. چرا‌که می‌توانید از رنگ ها و فونت های متفاوتی برای نرم افزار به کارگیری نمایید. همینطور لوگوی متبوع خویش را تحت عنوان لوگوی برنامه تعیین نمایید.

با اعتنا به توضیحات نقل شده در حالتی که شما نیز به تفکر راه‌اندازی وبسایت ، کسب و فعالیت اینترنتی و یا این که حتی ساخت‌و‌ساز و پباده سازی برنامه می باشید، تبدیل وردپرس به نرم‌افزار دقیقا به عبارتی چیزی میباشد که شما نیاز دارید. اپتو ابزاری میباشد که به امداد آن میتوانید تارنما وردپرس را به نرم‌افزار تبدیل نمایید .

تبدیل ووکامرس به نرم افزار
در‌حالتی که اینترنت‌تارنما یا این که دکان اینترنتی دارید و درپی فروش و درآمد بیشتر در کنار ارتقا اعتبار در ذهن مشتری و کاربر خویش میباشید نرم افزار گوشی یک شبکه ارتباطی تازه، موءثر و کارآمد میباشد. درصورتی که اینترنت سایتتان با ووکامرس تشکیل شده باشد، با کمترین دوران و سوای علم اپلیکیشن نویسی میتوانید برنامه خویش را بسازید .

ووکامرس یک کدام از ابزارهای تجارت الکترونیک میباشد که به مشتری اذن می‌دهد به طور بدون واسطه و سوای حضور فیزیکی کالاها و سرویس ها خویش را در کمترین بازه زمانی با مشاهده تصاویر تولیدها، مطالعه تجهیزات و خصوصیت‌های متبوع از فروشنده در بستر اینترنتی و اینترنت خریداری نماید.

دکان های اینترنتی برای خریداران خویش قابلیت و امکان کاوش بین محصول ها برای یافتن سبک معین، مارک و یا این که اقلام خاصی از فرآورده را آماده می نمایند.

از خصوصیت های بارز ووکامرس می شود به تهیه سرویس ها ارسال و اخذ جنس ، تهیه تولیدها، نحوه های پرداخت و موقعیت تحویل ، مدیر تولید ها نخستین و تعدادی فروشگاهی بودن، اشاره نمود.

بازدید : 7
سه شنبه 4 آذر 1399 زمان : 23:15


نرم افزار های آژانس اینترنتی که طراحي اپليكيشن اندرويد به وسیله مجموعه کیان تجارت پباده سازی شده‌است برای مثال قابل انعطاف افزارهای آژانس اینترنتی میباشد که آن را می اقتدار روی سیستم ادله های اندروید یا این که ios نصب کرد. پباده سازی اپ ماشین کرایه ای به طوری انجام یافته که در آن تجهیزات بقیه نرم افزار های ماشین کرایه ای یاب و تجهیزات دیگری مهیا شده‌است.

ساخت‌و‌ساز اپ و نرم افزار آژانس اینترنتی
یک کدام از آغاز آپ های تازه که‌این روز ها به انگیزه منفعت بیشتر به آینده بهتر اکثری از کسانی که در ادامه راه‌اندازی کسب و امور برای خودشان می‌باشند و کارآفرینان به آن دقت متعددی دارا هستند ساخت‌و‌ساز نرم افزار آژانس اینترنتی هست. پباده سازی نرم افزار های ماشین کرایه ای به طوری میباشد که در آن خطاها تاکسی های سنتی و ماشین کرایه ای تلفنی دیگر نیست و از روش آژانس آنلاین سرویس ها بهتری به مسافران داده گردد. همینطور با پیدا شدن ماشین کرایه ای های اینترنتی تاکسی ها و ماشین کرایه ای های تلفنی نیز به تامل آنلاین کردن خویش افتادند و از این طرز مشکلاتی که برای آن‌ها وجود داشت را به خیر و خوبی توانستند حل نمایند.

پباده سازی اپ ماشین کرایه ای

پباده سازی نرم‌افزار آژانس
پباده سازی نرم‌افزار آژانس به طوری شکل می‌گیرد که بتوان آن را روی سیستم ادله های اندروید ios و یا این که اینترنت نصب کرد و یا این که از روش اینترنت از سرویس ها آن بهره مند شد. پباده سازی نرم افزار آژانس به نحوی میباشد که کلیه مراحل ها در سیستم مرکزی آن قابل مشاهده بوده و می قدرت آنها‌را دستکاری کرد. جواب دهی سریع به درخواست ها، رابط کاربری خوشگل و امنیت بالا به عنوان مثال خصوصیت‌های اصلی اپ ماشین کرایه ای می‌باشد. در این مورد اقدامات متعددی پیاده سازی گردیده که به عنوان مثال آن ها می‌اقتدار به قطر آژانس اشاره نمود که قابل خدمت دهی و اجرا شدن میباشد. احتمال داراست که شما دارنده یک ماشین کرایه ای تلفنی آژانس باشید و از این شیوه قصد داشته باشد که کسب و عمل خویش را توسعه و گسترش دهید. در پباده سازی برنامه آژانس این قابلیت و امکان برای شما آماده گردیده تا خدماتی را که می خواهید را به یاری نرم‌افزار درخواست ماشین کرایه ای اینترنتی به مشتریان ارائه دهید. این نرم‌افزار در برخی از استان‌ها پیاده‌سازی گردیده و همگی استان را پوشش دهی می نماید.

پباده سازی اپ آژانس برای ورژن یوزرها
پباده سازی نرم‌افزار آژانس به طوری شکل میگیرد که در آن تجهیزات بسیار متعددی وجود دارااست، برای مثال تجهیزات این اپ برای ورژن یوزرها می شود به مواقعی مانند درخواست خدمت، سرویس ها حمل و نقل شهری (مشتمل بر ماشین کرایه ای وانت پیک اتوبوس و غیره؟ نام نویسی و ورود آسوده، کیف پول و درگاه پرداخت گزینش ریلکس مبدا و مقصد، گزینش راننده زن یا این که مرد ( دارنده صندوق حمل توشه، صندلی نوپا، حمل ویلچر، تثبیت یکسری اکانت کاربری( فردی و شرکتی) اعمال کد تخفیف، طرح ریزی گردیده جهت درخواست خدمت، درخواست خدمت برای دوستان و مشاهده آنلاین جای خودرو و غیره را اسم پیروزی.

بازدید : 10
دوشنبه 3 آذر 1399 زمان : 17:12


یادگرفتن در اولِ هر کاری ضروری طراحي اپليكيشن اندرويد میباشد. ارائه محصول ها و تجهیزات آموزشی نیز یکی‌از مهم ترین مسائل روز است. رقابت در بین دانشسرا ها و پکیج های آموزشی گوناگون و طریق ارائه آن اصلی میباشد. پباده سازی نرم افزار آموزشی نیز یکی‌از امکاناتی میباشد که براحتی در مشت استفاده کننده قرار می‌گیرد و در هر مکان و هر بازه می‌تواند از مطالب آموزشی مرتبط با آن برنامه به کار گیری کند. در ساخت‌و‌ساز برنامه همواره می بایست نکات اکثری را در حیث داشته باشید که به دنبال به آن میپردازیم.

هزینه پباده سازی نرم افزار
مشورت منحصر به فرد
مشورت بدون پول و هدفمند بگیرید
برای مشورت کردن با گروه قابل انعطاف افزاری و مارکتینگ ویستا جهت پباده سازی نرم‌افزار آموزشی منحصر و یا این که طراحی وب آموزشی می‌توانید شماره تماس خویش را در فرم ذیل وارد فرمایید. تا مشاورین ما در اولی زمان با شما تماس بگیرند و یا این که می‌توانید از روش شماره تلفن ها تماس بی واسطه با ویستا برقرار کنید.

شماره تماس شما

با اینجانب تماس حاصل نمایید
فرآیند ایجاد نرم افزار آموزشی

مشخص و معلوم کردن ایده
ابتدا عمل ما یحتاج میباشد که شما خصوصیت و مزیت های پباده سازی نرم‌افزار آموزشی خویش را با بقیه اپ های آموزشی معلوم فرمایید. این مزایا و برتری منجر سرعت بخشیدن به پرورش و پیشرفت شما گردد. آسوده خیس کردن عمل با برنامه آموزشی و پباده سازی خاص خیس منجر ارتقا محبوبیت نرم افزار شما خواد شد.

مشخص و معلوم کردن طرح
بعداز معلوم کردن ایده نوبت به معین کردن طرح نرم افزار شماست. درین مرحله می‌توانید بر روی شیت ای طرح نخستین خویش را با جزئیات ترسیم کنید. درین مرحله براحتی میتوانید از مشورت بدون‌پول ویستا برخوردار گردید و پباده سازی وایرفریم ماهر را در تولید برنامه به ما بسپارید.

طرح گرافیکی اول
پس از مرحله پباده سازی وایرفریم مجموعه پباده سازی تجربه کاربری یا این که به عبارتی مجموعه ui/ux استارت به پباده سازی گرافیکی و ساخت‌و‌ساز نرم افزار شما می نماید که با قابل انعطاف افزارهای گرافیکی ظواهر برنامه شما پباده سازی میگردد. این قسمت از اهمیت بسیار متعددی برخوردار‌است چرا‌که نمایانگر فضای کلی اپلیکیشن شماست.

پیاده سازی ظواهر نرم‌افزار
درین مرحله اپلیکیشن نویسی front پباده سازی نرم‌افزار آموزشی شروع میشود. در‌این مرحله ظواهر اپ بصورت کد نویسی هم خوانی بر پباده سازی نخستین که به وسیله مجموعه ui انجام یافته بود پیاده سازی میشود و بعد سایت به طور بی نقص پیاده سازی گردیده و آزمایش تجربه کاربری اینجام می‌گیرد.

اپلیکیشن نویسی
در‌این مرحله گروه اپ نویسی ویستا دیتابیس اپلیکیشن را متناسب با ظواهر و جزئیات آن پباده سازی می کند بعد روبط بین آن‌ها را معلوم کرده و استارت به api نویسی اپلیکیشن می کند تا اپلیکیشن پویا و داینامیک سازی گردد. اپ نویس های front-end از api ها پباده سازی گردیده در اپلیکیشن فایده میبرند.

پشتیبانی
بعداز همگی فرآیند در مرحله پایان آزمایش اپلیکیشن در حالات گوناگون انجام می‌شود. بعنوان نمونه برنامه مبتنی بر تعداد یوزرها آزمایش می‌گردد و همه خطاها آن برطرف می‌گردد. در جلسات انتها مشتری بصورت آنلاین یا این که حضوری شیوه فعالیت گرد‌همایی اجرا مي شود و همگی توضیحات به وی داده می‌گردد.

تعداد صفحات : -1

درباره ما
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  خبر نامه


  معرفی وبلاگ به یک دوست


  ایمیل شما :

  ایمیل دوست شما :  چت باکس
  captcha


  پیوندهای روزانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 13
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • بازدید امروز : 4
 • بازدید کننده امروز : 1
 • باردید دیروز : 0
 • بازدید کننده دیروز : 0
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 6
 • بازدید ماه : 6
 • بازدید سال : 25
 • بازدید کلی : 44
 • کدهای اختصاصی